Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Zájmové organizace »  Hasiči »

 
 
     

Okrsková soutěž hasičů

autor: Moravcová Ilona datum zveřejnění: 12.8.2009 zdroj: Chotyňáček

 

Vážení spoluobčané, v sobotu 13.6.2009 bylo naše Sdružení dobrovolných hasičů pořadatelem okrskové soutěže. Byla pro nás ve všech směrech velice úspěšná. Soutěže se zúčastnilo celkem 20 hasičských družstev. I výsledky našich družstev byly vynikající. V neposlední řadě se nám skvěle vydařilo počasí, což se také odrazilo na veliké podpoře Vás, občanů Chotyně, za kterou moc děkujeme.

 

I tento fakt jistě přispěl k dobrým výkonům, jejichž výsledkem bylo 1. místo družstva žen Chotyně, úžasné 4. místo mužů Chotyně (to těch zkušenějších) a velice pěkné 10.místo dalšího družstva Chotyně mužů. Toto družstvo vedle zkušených hasičů skvěle doplňovali mladí hasiči, kteří již nemůžou vzhledem k věku startovat za žáky. Proto také křestem vodou prošli Karel Janoušek, Dominik Škoda a Roman Martynek. Ovšem vodě se neubránili i další z našich hasičů, ať už dobrovolně a nebo proto, že se poprvé zúčastnili soutěže. Krásným zákončením soutěže pro nás byl příjezd našeho nejstaršího hasiče, pana Třešňáka, který v letošním roce oslavil překrásné 80.-té narozeniny a my všichni, včetně ostatních hasičských sborů mu mohli pogratulovat.

Na závěr bych chtěla poděkovat paní starostce Janě Mlejnecké za účast při vyhodnocení, všem ženám, které nám napekly (a výborně), hasičům za přípravu soutěže a výsledky, které podali a i Vám spoluobčanům za podporu.

Zároveň bych Vás chtěla za SDH Chotyně srdečně pozvat na „Den otevřených dveří“, který se bude konat dne 12.9.2009 v hasičské zbrojnici.

Výsledková listina:

kategorie muži

1. Mníšek
2. Nová Ves A
3. Nová Ves B
4. Chotyně 2
5. Dolní Sedlo B
6. Hrádek n. N.
7. Chrastava
8. Václavice
9. Kryštofovo Údolí
10. Chotyně 1
11. Dolní Sedlo A
12. Bílý Kostel n.N.

kategorie ženy

1. Chotyně
2. Dolní Sedlo
3. Václavice

kategorie muži nad 40

1. Hrádek n. N.
2. Dolní Sedlo

smíšená družstva

1. Mníšek
2. Rynoltice
3. Rynoltice 2

 

 
         
 
© 2003-2020 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...