Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Zájmové organizace »  Hasiči »

 
 
     

Letní hasičské soustředění

autor: Tomáš Moravec a Kateřina Dvořáková datum zveřejnění: 11.10.2010 zdroj: Chotyňáček

 

Ve dnech 10.- 16. července jsme se s dětmi zúčastnili soustředění v rámci celoroční hasičské přípravy. Zavítali jsme do kempu Vikletice u Nechranické přehrady. Celý týden byl naplněn hrami a soutěžemi a díky vysokým teplotám také skoro nepřetržitým koupáním na přehradě.

 

Nacvičovali jsme štafetu dvojic, požární útok, značky, uzle a vše, co k hasičině patří. Samozřejmě jsme děti celý týden nemučili pouze hasičskými dovednostmi. Navštívili jsme místní pouť, děti se mohly na nedalekém statku podívat na domácí zvířata (kozy, prasata, krávy) a také se projely na koni. Každé z dětí v závěru tábora obdrželo diplom a dostanou i CD s fotkami a videi.

Tímto bychom chtěli poděkovat Iloně Moravcové za pomoc s dětmi a zajištění ubytování a samozřejmě také Heřmánkovi (Jaromír Moravec) a strejdovi Pašíkovi (Miroslav Drahoňovský st.) za výborné jídlo během celého pobytu. Velké poděkování patří naší paní starostce za podporu našeho soustředění – zajištění dopravy,

dále firmě Gregor-Bálek za finanční příspěvek,díky kterému mohly děti jezdit na koních a také hasičům z Hrádku n. N. za zapůjčení vozidla.

Ještě jednou velký dík všem.

 

 
         
 
© 2003-2020 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...