Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Zájmové organizace »  Hasiči »

 
 
     

Soustředění malých hasičů

datum zveřejnění: 3.8.2011 zdroj: Chotyňáček

 

Ve dnech 9. - 15. července jsme s dětmi opět vyrazili na týdenní soustředění, v rámci hasičské přípravy, do kempu Vikletice u Nechranické přehrady. Nacvičovali jsme štafetu dvojic, požární útok, značky, uzle a různé jiné dovednosti, které by měl každý malý hasič umět.

 

Navštívili jsme místní pouť, Zoopark Chomutov, hrad Hasištejn a také jsme absolvovali exkurzi u hasičů z Tušimických dolů. Tímto bychom jim chtěli poděkovat za trpělivost a za výbornou večeři.

Velké poděkování patří Iloně Moravcové za pomoc s dětmi a zajištění ubytování a samozřejmě Heřmánkovi (Jaromír Moravec) a strejdovi Pašíkovi (Miroslav Drahoňovský st.) za obstarávání našich věčně hladových žaludků.

Zároveň mockrát děkujeme paní starostce za podporu, dále firmě Gregor-Bálek, společnosti Výroba stuh – ELAS s.r.o.,

Občanskému sdružení SK Šmidliboys Chotyně a Obecnímu úřadu Chotyně za finanční příspěvky, díky nimž se mohly děti podívat po okolí, společnosti Tesco a.s. Klášterec nad Ohří za odměny pro děti (paní Líbě Krausové – manažerce řetězce Tesco) a panu Radimovi Vejsadovi za zpestření programu pro děti, Bohouškovi a Růžence (obyvatelé autocampu Vikletice) za sladké zpestření jídelníčku dětí a samozřejmě také hasičům z Hrádku nad Nisou za zapůjčení vozidla.

Ještě jednou velké díky všem.
Kateřina Dvořáková, Tomáš Moravec


Chci moc poděkovat všem dospělým, kteří se na tomto soustředění podíleli a svůj čas dětem věnovali, obrovský dík Katce a Tomášovi, vedoucím mladých hasičů.

starostka


V rámci spolupráce malých hasičů se Zoologickou zahradou Liberec, bychom Vás chtěli poprosit, abyste nevyhazovali jakékoliv proutěné věci (košíky, křesla apod.). Zoo z těchto materiálů vyrábí hračky pro zvířátka. Zavolejte prosím na telefon 728 782 065, určitě se na předání domluvíme.

Kateřina Dvořáková

 

 
         
 
© 2003-2020 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...