Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Zájmové organizace »  Hasiči »

 
 
     

Jak prožili hasiči září

datum zveřejnění: 9.10.2007 zdroj: Chotyňáček

 

První víkend v měsíci 8.a 9. září proběhla v Přibyslavi velkolepá výstava hasičské techniky Pyrocar 2007, kde bylo vystaveno přes tři sta hasičských aut. Celé dva dny akci doprovázel i bohatý kulturní program.

 

První den sice nepřálo počasí, ale potom se umoudřilo a byl krásný a slunečný den. Výstavy se zúčastnilo čtrnáct našich členů. O týden později jsme pořádali další ročník Dne otevřených dveří v Naší hasičské zbrojnici. Byly zde opět soutěže pro děti, ukázka zásahu při dopravní nehodě a program zakončila hudební skupina Do naha, po které zahráli naši kamarádi na kytary. Chceme touto cestou poděkovat všem, kteří nám pomohli při organizaci tohoto Dne, ať jako sponzoři, nebo sami přidali ruku dílu. V sobotu 22.9.2007 jsme se zúčastnili soutěže o Pohár Dolního sedla. Soutěž se skládala ze tří disciplín a to: požárního útoku, přenášení břemene na čas a rozvinutí hasičské hadice na cíl. Z této soutěže, které se zúčastnilo patnáct družstev, se obě naše družstva, mužů i žen, vrátila s palmou vítězství. Touto cestou chceme oběma družstvům poděkovat a ještě jednou pogratulovat ke skvělému výsledku.

Za výbor SDH Chotyně Jan Fico

 

I já moc blahopřeji oběma družstvům k vítězství a zároveň chci poděkovat za celoroční činnost, která úspěšně vrcholí Dnem otevřených dveří u hasičů. S velmi dobrým hasičským sborem se nebojím žádné krizové situace.

starostka

 

 
         
 
© 2003-2020 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...