Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Obecní úřad Chotyně »  Úřední deska »

 
 
     

Výlukové jízdní řády - uzavírka viaduktu v Chotyni

číslo jednací: od: OÚ Chotyně - úřední deska datum vyvěšení: 31.8.2022 datum sejmutí: 19.9.2022

 

z důvodu uzavírky podjezdu pod železničním náspem a železniční zastávkou v Chotyni dojde od čtvrtka 1.9. k přerušení provozu autobusů mezi zastávkami Chotyně,u viaduktu a Chotyně,u mostu.

 

Po dobu uzavírky platí následující opatření:

  • Spoje č.4; 6 a 106 linky 689 (Hrádek n.Nisou - Chrastava - Liberec, prům. zona Jih) a spoje linky 73 (Oldřichov na hr. - Hrádek n.Nisou - Václavice - Chrastava), které pravidelně jezdí přes Donín a Chotyni, pojedou ve směru od Hrádku n.Nisou po objízdné trase přes zastávku Chotyně, Grabštejn, u mlýna do zastávky Chotyně,,viadukt, kde se otočí a dále budou pokračovat po své trase na Václavice. 
  •  
  • Spoje č.1 a 5 linky 689 Hrádek n.Nisou - Chrastava - Liberec, prům. zona Jih a spoje linky 73 Oldřichov na hr. - Hrádek n.Nisou - Václavice - Chrastava, které pravidelně jezdí přes CHotyni a Donín, budou ve směru od Václavic obracet v zastávce Chotyně,,viadukt, odkud se vrátí přes zastávku Chotyně, Grabštejn, u mlýna na "starou" silnici I/35 J a po ní budou pokračovat dále do Hrádku n.Nisou. 
  • Zastávky Chotyně, u mostu; Chotyně, statek; Hrádek n.Nisou, Donín; Hrádek n.Nisou, u mostu; Hrádek n.Nisou, Dolní nám. a Hrádek n. Nisou, pošta těmito dvěma linkami nebudou obsluhovány. Dotčený úsek bude nadále obsluhován jen spoji linek 74 (540074 Liberec – Bílý Kostel – Hrádek n.Nisou) a 75 (540075 Dolní Suchá – Hrádek n.Nisou).
  • Náhradou všechny odkloněné spoje zastaví v zastávce Hrádek n.Nisou,Liberecká; všechny spoje linky 540073 pak také v zastávce Chotyně, Grabštejn, hrad.
  • Časy odjezdů z Hrádku a dalších zastávek se nemění s výjimkou ranního spoje č.3 na lince 73 v pracovní dny, který se vrací do původní trasy přes Grabštejn a bude odjíždět v 6:30 (kvůli předchozí uzavírce byl dočasně trasován přes Chotyni a odjížděl o 5 minut dříve).

 

Pozn. Uzavírka se předpokládá cca do poloviny září, s ohledem na četné negativní zkušenosti s dodržováním termínů staveb jsou však opatření připravena až do konce září s tím, že s ukončením uzavírky budou odvolána. 

 

 

Liberec-Chrastava-Václavice-Hrádek nad Nisou (827 kB)   Liberec-Chrastava-Václavice-Hrádek nad Nisou
(827 kB)

Oldřichov na Hr.-Hrádek nad Nisou-Václavice-Chrastava - pracovní dny (1590 kB)   Oldřichov na Hr.-Hrádek nad Nisou-Václavice-Chrastava - pracovní dny
(1590 kB)

Oldřichov na Hr.-Hrádek nad Nisou-Václavice-Chrastava - víkend a svátky (1301 kB)   Oldřichov na Hr.-Hrádek nad Nisou-Václavice-Chrastava - víkend a svátky
(1301 kB)

 
         
 
© 2003-2022 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...