Mikroregion
 
 

Mikroregion »

 

Chotyně »  Školy »

 
 
     

Skončil školní rok

autor: vedení ZŠ a MŠ Chotyně datum zveřejnění: 24.7.2006 zdroj: Chotyňáček

 

Začaly prázdniny. Děti odpočívají po úspěšné práci. Pro některé je to opravdu zasloužený odpočinek, protože se snažily získat co nejlepší výsledky při výuce, ale nejen to.

 

Pomáhaly při úklidu hradu a zámku Grabštejn, nasbíraly velké množství odpadových surovin a úspěšně se zúčastnily mnoha soutěží. V červnu na Kristýně proběhla dopravní soutěž, kde naše děti vyhrály první místo. Velkou radost nám udělali žáci páté třídy úspěšným zvládnutím vědomostního testu společnosti Cermat. Všem těmto dětem přejeme mnoho úspěchů v nové škole a děkujeme paní starostce, že se přišla s nimi rozloučit malým dárečkem.

Dále bych pak touto cestou ráda poděkovala obci za úpravu oplocení a vybudování dětského koutku s altánem v Mateřské i Základní škole. U školy se také před začátkem školního roku objevil nový chodník a zajistil tak bezpečný přechod dětí do školy.

Ještě nesmíme opomenout poděkovat panu Malenovi za pomoc při financování rekonstrukce sociálního zařízení v celé škole a paní Zelenkové za organizaci celé již výše zmíněné dopravní soutěže.

 

 
         
 
© 2003-2020 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...