Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Zájmové organizace »  T. J. Sokol »

 
 
     

Dětský sportovní den

autor: Vlasta Landová datum zveřejnění: 23.9.2003 zdroj: Chotyňáček

 

V sobotu 30. srpna uspořádala Tělocvičná jednota SOKOL pod patronací obecního úřadu Dětský sportovní den. Po 13 hodině se prostor u sokolovny zaplnil mnoha dětmi – místními i přespolními. Většina z nich se s elánem zapojila do sportovních soutěží. Běhalo se, skákalo, házelo na cíl i do dálky.

 

Svou šikovnost si závodníci vyzkoušeli při skákání v pytlích, pevné nervy a dobrou mušku při střelbě šipkami i vzduchovkou. Někteří absolvovali jízdu obratnosti na kole.

Závodníci byli povzbuzováni přihlížejícími rodiči i staršími kamarády. Výbor Sokola děkuje svým členům, kteří se ujali přípravy i organizace celého odpoledne. Dík patří též sponzorům, kteří věnovali ceny pro vítěze a pozornosti pro všechny zúčastněné – Informační středisko Hrádek nad Nisou, Obecní úřad, Sokol, Potraviny Zlatka, Potraviny Sokolovi, Sport Novák.

Všechny výkony závodníků byly řádně změřeny, ohodnoceny body a při závěrečném nástupu byli vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií. Každý si odnesl diplom za účast na závodech a drobnou pozornost, které předala starostka obce paní Jana Mlejnecká.

Celkem závodilo 43 dětí ve čtyřech kategoriích.

Věříme, že se sportovní odpoledne, kterým se děti rozloučily s prázdninami, líbilo, a příští rok opět přijdou a přivedou i své kamarády, aby si opět poměřily své sportovní výkony.

Vítězové jednotlivých kategorií:

6 – 7 let

1. Adam Peterka
2. Ivan Vaníček
3. Martin Engel
4. Aleš Hruška
5. Martin Hruška

8 – 9 let

1. Jakub Kraus
2. Dominik Škoda
3. Lukáš Neuder
4. Daniel Jakubec
5. Michal Staněk

10 – 11 let

1. Ivan Engel
2. J. Mrázek
3. Lukáš Hruška
4. Káťa Mikešová
5. Lenka Staňková

12 – 13 let

1. Markéta Polcarová
2. Petra Hellmannová
3. Lukáš Hausmann
4. M. Kment

 

 
         
 
© 2003-2019 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...