Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Zájmové organizace »  Svaz žen »

 
 
     

Zpráva činnosti o.s.Svaz žen Chotyně v roce 2010

autor: Za o.s.Svaz žen Chotyně Jaroslava Krejcarová datum zveřejnění: 24.1.2011 zdroj: Chotyňáček

 

Dne 20.3. jsme pořádaly již tradiční maškarní ples ve stylu zdravotníků. Ples se vydařil a v počtu doktorů a sestřiček jsme měly na sále malou nemocnici. Přišly také jiné masky, které jste si mohli na fotkách prohlédnout na obecním úřadě ve skříňce.

 

Děkujeme všem, kteří na náš ples chodí a podporují nás. Zároveň děkujeme všem sponzorům a těm co nám pomáhají a těšíme se na letošní ples, který bude 19.3.2011 ve stylu „italská mafie“.

Dne 15.5. jsme měly oslavu matek v restauraci „U LIP“. Děkujeme majitelům za připravené občerstvení a příjemné posezení.

Dne 5.6. jsme obnovily pořádání Pohádkového lesa v rámci Dětského dne dětí. Zúčastnilo se asi 140 dětí a dá se říci, že víc jak polovina nebyla z Chotyně. Jsme rádi, že naše akce, které pořádáme pro děti jsou oblíbené v širokém okolí.

Dne 26.6. jsme zabezpečovaly občerstvení při vítání víly Nisa, který pořádá obecní úřad. Zároveň jsme měly pozvané různé atrakce : jízda na čtyřkolkách, jízda na koni, parašutisty, potápěče, vojenská technika, modely autíček a letadel, hasiče, myslivce atd. Všem děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Dne 28.8. jsme připravovaly občerstvení pro p.Veleho na hrad Grabštejn v rámci benefice. Opět všem děkuji za pomoc a také bych ráda poděkovala VÚ Grabštejn za propůjčení kuchyně na přípravu občerstvení.

Dne 4.9. jsme pekly koláče, buchty a jiné sladkosti na Worldfest na hradě Grabštejn.

Dne 18.9. jsme jely na dvoudenní výlet do jižních Čech. V Českém Krumlově jsme si prohlédly zámek a staré město a navečer jsme jely na Blanický mlýn u Prachatic, kde jsme měly zajištěno ubytování s večeří a snídaní. Někteří do tohoto místa jezdíme na dovolenou a ti co

zde byli poprvé byli příjemně překvapeni okolím a výbornou kuchyní. Jelikož jsme většina z nás byly postiženy srpnovou povodní, tak jsme si potřebovaly odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Zároveň jsme nabídly lidem, kteří také byli zasaženi povodní, jestli by nejeli s námi a oni tuto nabídku s radostí přijali. Samozřejmě i pro ně byl tento výlet hrazen z pokladny sdružení. Poděkování patří p.Havlátovi /autubusová doprava/, který nám dal na vyúčtování dopravy povodňovou slevu, tuto slevu jsme dostaly také na Blanickém mlýně na ubytování. Moc děkujeme. Výlet se vydařil, počasí nám přálo a tak jsme se alespoň trochu odreagovaly a mohly se pustit do nekonečného úklidu škod po povodni.

Dne 13.11. jsme měly výroční schůzi tentokrát na chatě místních myslivců na Grabštejně. Již pár let jsme neměly oslavy ve své režii a tak nás mladší členky mile překvapily s perfektním zajištěním této akce. Poděkování patří jak myslivcům za zapůjčení chaty, tak členkám za přípravu této akce. Nesmím zapomenout poděkovat p.Kavanovi za výbornou večeři a p.Klapkovi, který nám zajistil hudbu.

Dne 4.12. jsme pořádaly mikulášskou nadílku v prostorách K2. Přišlo asi 110 dětí, kterým předali balíčky mikuláš, anděl a čerti / manželé Charvátovi s rodinou/ moc děkujeme. Poděkovat musíme také provozovateli diskoték v K2 p. Bažantovi za bezplatný pronájem a produkci hudby.

Dne 24. 12. jsme se již tradičně sešly na hradě Grabštejn při vánočním rozjímáním.

Toto byla činnost našeho sdruženi v loňském roce a dá se říci, že se vše bude opakovat i v roce letošním. Doufám, že jediná změna bude výlet, na který pojedeme bez myšlenek na povodeň.

Dovoluji si vám popřát hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v tomto roce 2011.

 

 
         
 
© 2003-2022 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...