Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Myslivecké sdružení Chotyně »  Společenská činnost »

 
 
     

27. ples MS Chotyně

autor: Roman Sedláček datum zveřejnění: 18.1.2016 zdroj: MS Chotyně

 

V sobotu 16. ledna 2016 se uskutečnil v pořadí už 27. ples MS Chotyně.

 

Přípravami žije náš spolek celé měsíce, hudbu a sál zajišťujeme dokonce celý rok dopředu. V průběhu podzimu musíme v mrazácích nashromáždit dostatečné množství zvěřiny do kuchyně a především do tomboly. Aby byla dost pestrá, je část zvěře i od přátel z jiných revírů nebo nakoupená. Proto můžete vyhrát mimo jiné i bažanty, orebice nebo muflona, i když se v naší honitbě neloví nebo vůbec nevyskytují.

Zmínku zaslouží kuchařské umění našich členů. Vlasta starší i mladší a Radek jsou rození kulináři. Jejich zvěřinovou svíčkovou nebo gulášek si každoročně nenechá ujít většina návštěvníků.

Pódium už několik posledních let patří mělnickým Kosím bratrům. Hrají výborně pro všechny věkové kategorie, proto pravidelně nechybí ani na zahradních slavnostech, které pod názvem „Den otevřených dveří MS Chotyně“ pro místní i přespolní chystáme každé léto.

Samotný ples je vlastně kratičkým vyvrcholením několikaměsíčního snažení celého spolku. Moc toho z něj nemáme. Musíme svižně kmitat, abychom stihli zajistit vše v zázemí. Když hudba utichne a odejde poslední návštěvník, čeká nás ještě tělocvik se stoly a židlemi spolu s úklidem končícím až těsně před rozbřeskem. Nakonec si uděláme ještě společnou fotku a jdeme spát. Hřeje nás, že našim hostům chutná, dobře se baví a v hojném počtu se každoročně vrací.

Děkujeme všem za přízeň a v létě u nás na chatě nebo za rok na plese opět na shledanou…

 

 
         
 

© 2010-2020 MS Chotyně

   
             
připravuji vyhledávání...