Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Obec »  Chotyňáček »

 
 
     

3. ročník soutěže "O pohár Mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko"

datum zveřejnění: 2.6.2017 zdroj: Chotyňáček

 

16. 5. 2017 se již potřetí naše škola zúčastnila sportovního klání O POHÁR MIKROREGIONU HRÁDECKO – CHRASTAVSKO. Tento rok se pořadatelské činnosti ujala ZŠ Bílý Kostel nad Nisou. Vybrali jsme tedy děti z prvního ročníku s heslem „My si borce vychováme.“

 

3. ročník soutěže  "O pohár Mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko" O pohár statečně bojovali:

Michaela Zemanová, Daniela Daňková, Dominik Procházka, Daniel Derfl a František Studničný.

Ráno jsme vyrazili vlakem směr Bílý Kostel. Nutno podotknout, že počasí se vydařilo na jedničku. V areálu školy nás přivítala příjemná paní ředitelka a s ní všudypřítomná přátelská atmosféra. Děti dostaly občerstvení a rozvrh disciplín. Na programu byl ŠPLH, SKOK DO DÁLKY, ŠTAFETOVÝ BĚH, STŘELBA ZE VZDUCHOVKY NA TERČ A JÍZDA ZRUČNOSTI NA RIDERU.

Naši malí sportovci se rvali jako lvi. František Studničný zaválel ve skoku dalekém, Daneček Derfl s Danielkou Daňkovou zase šplhali jako opičky, Domíno Procházka s Míšou Zemanovou stříleli, až z nich šel strach a ve štafetovém běhu zazářili všichni zúčastnění. Jejich čas byl jen o deset vteřin delší, než čas starších borců z hrádecké ZŠ Masarykovy.

Chotyňáčci sice krásný pohár nevybojovali, ale zkrátka nepřišli. Podpořit je přijela i paní starostka, Jana Mlejnecká, která jim objednala sladké poháry v cukrárně U Toníka.

 

3. ročník soutěže  "O pohár Mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko"   

KONEC DOBRÝ – VŠECHNO DOBRÉ!

 

 
         
 
© 2003-2018 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...